אודותינו

אודותינו

 

מי אנחנו?כתיבת סמינריון בתשלום

צוות הכותבים שלנו ב- BA for you מורכב מאקדמאים מצטיינים בעלי נסיון רב בעולם הכתיבה האקדמית ממגוון תחומים אקדמיים, לרבות מדעי הרוח, מדעים מדוייקים, מדעי החברה, משפטים, ועוד. כך נוכל להתאים לך אישית את הכותב האקדמאי שמתאים לך בדיוק לפי דרישות העבודה אותה עליך להגיש.

 

 

 

כתיבת עבודות אקדמיות: העקרונות המנחים שלנו

 

אנחנו בחברת BA for you, על מנת לספק לך את השירות המיטבי ולבצע עבורך כתיבת עבודות אקדמיות לשביעות רצונך המלאה, מקפידים על כמה עקרונות חשובים מנחים:

  1. שמירה על דיסקרטיות: אינך חייב להזדהות בשמך כשאתה פונה אלינו. בכל מקרה, הפרטים שאתה מוסר לנו שמורים אצלנו ואינם מועברים לכותב שיכין עבורך את העבודה, ולאחר סיום העבודה איננו שומרים עוד את פרטיך. כמו כן, לאחר שאנו מוסרים לך את העבודה הגמורה, אנו מוחקים אותה כדי להבטיח שלא ייעשה בה כל שימוש עתידי.
  2. הקפדה על איכות ומקצועיות: כדי לוודא שהעבודה הנכתבת עבורך הינה איכותית וברמה גבוהה, צוות הכותבים שלנו, המתמחה בכתיבת עבודות לסטודנטים, עושה שימוש במאגרי מידע מגוונים, ובנוסף נבדקת העבודה שלך על ידי כותב נוסף בטרם מסירתה לידיך. כמו כן, אנו מתחייבים בפניך בכתב שהעבודה הנכתבת עבורך הינה עבודה מקורית. בנוסף, כל צוות הכותבים שלנו מורכב מאקדמאים בעלי רקע אקדמאי מגוון, כך שנוכל לתת לך שירות בכל תחום כמעט מרחבי האקדמיה.
  3. אמינות: אנו מעניקים לך אחריות בכתב שהעבודה הנמסרת לך הינה מקורית, ומתחייבים כי לאחר קבלת העבודה נמסרות לידיך זכויות היוצרים המלאות בעבודה כך שאיננו רשאים לעשות בה כל שימוש עתידי נוסף. כשאתה מוסר לידינו את העבודה אתה יכול להישאר בראש שקט – אנו מעדכנים אותך באופן שוטף על התקדמות תהליכי הכנת העבודה, ומתחייבים לעמוד בלוחות הזמנים שהקצבת לנו.

 

 

אם אתם עסוקים, מתקשים או סתם מתעצלים לעשות את העבודות האקדמיות שלכם בעצמכם – אתם יכולים להיות שקטים איתנו, כי כתיבת עבודה סמינריונית בפרט וכתיבת עבודות אקדמיות בכלל זה המקצוע שלנו.

לפרטים נוספים על כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום ניתן לפנות טלפונית ל 054-3861901 או 073-7283531 או השאירו פרטים כאן ונחזור בהקדם.

חברת BA For You  ממליצה ללקוחותיה להשתמש בכתיבת עבודות אקדמיות כעזרה וחומר רקע אקדמי ולהתבסס עליו בכתיבת עבודות אקדמיות מקוריות.